לימוד הולה הופ

רוצים ללמוד הולה הופ אבל לא יודעים איך? כאן תוכלו ללמוד תרגילים וטריקים עם חישוק החל מתרגילים בסיסיים ועד לתרגילים מתקדמים באמצעות סרטוני הדרכה שצירפנו לכם פה. לימוד נעים ובהצלחה!

שיעור 1 – איך לסובב על הבטן

התרגיל הבסיסי ביותר שכדאי להתחיל איתו, כל מה שצריך זה לדעת להזיז את הבטן קדימה ואחורה והופ הצלחתם לסובב חישוק על הבטן

שיעור 2 – סיבובי בטן פלוס תנועות גוף נוספות

אם אתם יודעים איך לסובב על הבטן כבר אבל מצאתם את עצמכם תקועים במקום בלי שום מושג מה לעשות הלאה הוידאו הזה הוא בשבילכם. כאשר מסובבים חישוק על הבטן ניתן לעשות עוד הרבה כמו תנועות ידיים, סיבובים, שינויי כיוון ועוד.

שיעור 3 – סיבוב החישוק על היד

חוץ מסיבובים על הבטן ניתן לסובב חישוק הולה הופ גם על הידיים כמובן. הנה וידאו המדגים כיצד עושים זאת, פלוס וריאציות שונות שניתן לעשות משם.

שיעור 4 – סיבוב החישוק מעל הראש (לאסו)

התרגיל הזה לא שונה הרבה מסיבוב על היד ההבדל היחידי הוא שהפעם החישוק לא יהיה מלפנינו אלא מעל לראשנו, הטכניקה היא אותה טכניקה.

שיעור 5 – איך להרים את החישוק מהמותן למעלה

בשיעור זה תלמדו תרגיל מגניב ביותר כיצד להעלות את החישוק הישר מסיבוב על הבטן אל מעל הראש – כל זאת עם יד אחת בלבד. תרגיל טיפלה יותר מאתגר אבל קטן עליכם:)

שיעור 6 – להוריד את החישוק מלאסו חזרה למותן

אז עכשיו אחרי שלמדנו להרים את החישוק למעלה נלמד איך להוריד אותו בחזרה למותן

שיעור 7 – בידוד החישוק (אייסוליישן)

אחד התרגילים היפים שניתן לעשות עם חישוק שמייצר אשליה של חישוק מסתובב במקום, וכל זאת בעזרת הידיים בלבד. מומלץ בשביל תרגיל זה חישוק שהוא יחסית קל ולא כבד (חישוק פוליפרו לדוגמא).

שיעור 8 – איך לסובב חישוק על הרגליים

בשיעור זה נרד לרגליים ונלמד כיצד לסובב עליהם את החישוק. חוץ מזה שזה תרגיל כיפי ביותר זה גם אחלה של כושר. תרגילי הרגליים דורשים יותר אימון בד"כ אז לא גם אם לא הולך לכם חלק על ההתחלה תמשיכו לנסות עד שתצליחו.

שיעור 9 – סיבוב החישוק מעל החזה

חזרנו למעלה והפעם נלמד כיצד לסובב את החישוק מעל החזה. הסוד בהצלחה שבתרגיל הזה הוא לדחוף ולדחוף ובלי להתבייש.

שיעור 10 – סיבוב החישוק סביב הכתפיים

אחרי שלמדנו כיצד לסובב על החזה נלמד כיצד לסובב על הכתפיים. העיקרון הוא אותו עיקרון כמו בסיבוב על החזה רק שהפעם אנו צריכים להתאים את הכתפיים לסיבוב עם החישוק. התרגיל הזה הוא די מאתגר אך עם מספיק אימונים אתם תקלטו אותו בסוף.